Ceset banyosu ve dominant Kadın


Sessiz bir pazar sabahıydı. Evin hanımı olan bayan faradye ve bakıcılığıni yaptığı ufaklık Murat vardı. Sessiz bir kahvaltı yapıldı evde. Murat kahvaltı sırasında kaşığı yere vurarak rahatsız edici sesler yapmaya başladı ve bu bayan faradye nin sinirlerine ciddi şekilde dokundu. Zaten sinir hastalığı olan bayan faradye bu kadar düşük ücretle bakicilik yapmaya alışkın değildi v murat onun sınırlarını zorluyor sn zamanlarda. Bu hasta haliyle onun için hazırlamış olduğu bebek lapasini mutfağın her yerine sıçramış ve dağılmış halde görünce cinnet geçirme seviyesine gelmek üzereydi bayan faradye. Urat hala sesler çıkartıyor ve bebek sehpasinin üzerinde ne kadar lapa v kusmuk kaldıysa onları da elindeki pembe bebek kaşığıyla yerler saciyordu ve yerler bi hayli kusmuklu bebek lapası ile kapanmıştı. Bayan faradye bardağın son damlasını da dolduran bebek murata cezasını hakkına vermelidir artık bunun zamanı gelmişti ve daha fazla zaman kaybederek bu lanet olası bebekle ugrasmayacakti ki zaten bir daha bakicilik yapmasına izin vermeyecek olsalar bile maaşını uzun zamandır alamıyor ve bu lanet bebeğe neredeyse bedavaya bakıyordu ki bunu yapmak yerine genelevde seks yapsa daha iyi bir para kazanacağına fazlasıyla emindi bayan faradye. Daha o kadar yaşlı değildi yani bir kaç yaşlı adamın penisini kaldırabilirdi ve eğer söz konusu olan şey şu lanet bebeğe bakmaktan kurtumaksa bunu gözünü kırpmadan kabul edebilirdi. En kötü ihtimal yol kenarı surtuklugu yapar kendini satar ve kazandığı para ile made alırdı. Hiçbir soru yok gibi gozukmediginin fazlası ile farkında olan bayan faradye, sinirlerine dokunan bu çocuğa sus demek için okkalı bir tokat yapıştırdı. İlginç ki çocuk sustu ve daha fazla ağlamadı. Dayak kutsaldır seni gidi Gotdeligi boklu asalak bebek diye bağırdı ve kahkaha attı. Namaz vaktine daha vardı ve bu nedenle abdest alması için yeterince zaman da vardı. Bayan faradye gerekirse seks yapar ve kendini gecindirecek parayı elde ederdi. Hiçbir şey ama hiçbirşey onun namaz kilmasina engel olamazdı ve o ne olursa olsun hatta açlıktan ölmek pahasına bile olsa domuz eti yetmeyecektir ve o onurlu bir kadındı  ve ona göre bacak arasını umumi tuvalete dönüştürmek bir sorun değildi. Murat yeniden ağlamaya başladı.
Buna daha fazla dayanmak zorunda olmadığınin farkındaydı ve hakkını savunacak bayan faradye. Aksiyon vakti gelmişti ve eyleme geçme vaktiydi. Domates doğramak için kullandığı ve yeterince keskin olmayan doğrama bıçağıyla bu işi başarabilir ancak önemli olan çocuğun olmemesiydi acı çekerek ciyaklamasi daha önemliydi ve ceza almaması ve kendisinin peşine dusulmemesi için en iyisi yavaş yavas acı çektirerek intikam almakti
. Elindeki bıçakla Murat bebeğin boğazını kanattı derin bir yarayla ancak öldürmemeye dikkat etti. Kan hafifçe aktı bebeğin boğazından ve ciyaklamaya başladı. Sonra bebek durdu ve gülümsedi. Neden gülümsedi bebek. Neyse. Kan süzüle dursun kadın cinnet geçirdi. Daha fazla dayanması bu hayata katlanması mümkün değildi lanet olsun kendini kesecekti artık yeter nasıl bir bebeği boğazından yaralamış olabilirdi. Siktir. Aynı kör bıçağı kendi karnına sapladı ve kan fışkırmaya başlayınca son adımlarla bir yandan karnını tutarak küvete koştu. Suyu sonuna kadar soğuk yönde açtı ve içine bıraktı kendini.

0 Comments:

Post a Comment

Free website traffic to your site!https://switchere.com/?r=rp4041uncvqm
Total Page views of this site shown below: