Friday, September 21, 2018

Hikaye: Nane Aromalı Ciklet

Uzun zaman evvel bir kadın yaşarmış. bu uzun zaman dedim de bin yedi yüz doksanlı yıllar.
bu kadın bir gün her gün gibi değil de farklı olayım bugün demiş. o gün o kadın gidip her zaman ciklet aldığı marketteki kendi her zaman aldığı cikletin olduğu reyondaki cikletlerden bir tanesi eline almış ve bakmış fiyat düşmüş. şaşırmış ve endişelenmiş acaba fiyat neden düştü satışlar mı battı diye kuruntu yapmış kadıncağız. sonra hünngüüüü hüngüüüü diye süngülü ve hüngülü bir halde hüngür hüngür ağşamış. reyondaki sakız ken azalmış hem de fiyatı düşmüş. koşarak elinden koca karton kutu sakız dolu paketi bırakmadan koca göbeğini sallayarak kasaya gitmiş. yüzünden akan  terleri aldırış etmeksizin kasadaki gözlüklü sivilceli obez adama bağırmış biraz şaşkın ve öfkeden çok abuuu napcaz olm ln. modunda bir bağırma ile. Obez adam anlamamış ne dediğini kadının. Kadının adı da emily imiş. kasadaki adam emily hanıma tekrar sormuş , hanım efendi bana bağırarak bişey sordunuz anlamadım tekrar edermisiniz lşütfen demiş. Emily hanım ise dmeişki senin ananı sikeyin oç
sen ne biçim kasiyersin lan. pislik demilş. adamın eli çüküne gitmiş ama emily bağırmışşş nooooooo benim dildom seninkinden büyük diyip götüne içten saplamış olduğu seks oyuncağını ona doğrultmuş.
foeofqlşe şaka lan hikaye öyle gitmiyor.

şimdi adam tekrar rica etmiş kadına soru için. ama emily ulan bu ürün giderse senin nanelerini çalar sonra da normal cikletinle karıştırır sana yediririm tanı bununla aynı olana dek demğiş. adam çok korkmuş ve götünü açmış. emily de adamı oyuncakla sikmiş.
şaka lan şaka
bu da yalan
hiksye asıl şöyle:
adam ölmüş emily hanım da zıbarmış
hepsi epilepsi geçirmiş
felç geçirmiş
ohhgh
bye
hehe
lol

No comments:

Post a Comment

İletişim Formu

Name

Email *

Message *


Get paid to share your links!