Friday, September 21, 2018

Imperial Classic Sigara / Tütün Ve Bayılmanın eşiğine gelişim...

tam bugün yaşandı bu. geçen hafta aldığım şu başlıktan da göreceğin üzere olan marka sigaradan bir iki dal kalmıştı bu akşam. bir iki dal bırakmışım. zaren geçen hafta da fena kafa yapmıştı. uyuşturuyor da değil böyle tansiyonun çıkıyor astımın azıyor gibi. nasıl bir tütünse anlamadım çok ağır. camel veya kent veya winston böyle değil. daha normaller. bu baya sert. bi de en ucuz ya işte benim salaklığım. 8 liraya aldım gidipte.  geçen hafta çok sorun olmadı yine kafaya sert vurdu içince o zamanlar da ama yolda bile içebiliyordum sorun yoktu. sanki camle gibiydi anladın mı. sonra bu akşam bu haftaki camel paketimi elime almak yerine gidip imperial classic aldım elime. klasik dedik bağrımıza bastık...
odamın penceresinden sarktım tüttürmeye başladım. odam sigara kokmasın anam kızmasın evim pis kokmasın hesabı. yani orda ayaklarımla kendimi sıkı sıkı kaslarımla kitlemesem yere kesin pencereden düşüp kafayı yarardım veya zıbarırdım beyin kanamasından vs. makatım bile patlayabilirdi yani . çok daha ömenli götüm kafama göre. hele ishal olunca kabız olunca götçüğüm çok üzülüyor diyor kimseee değillllll hadisene be oğlum sık karnını çıkayım götünden. ben de diyorum ulan sanki kolay. sonra bana diyor ne yedin lan sen ben de diyorum sus lan sana ne iki liralık sosisli yediysem. (yemedim amk). öyle...
neyse cigaraya gelelim göt bok muhabbetini bırakalım. amk biri beni karı gibi zannedecek bi yeltenecek sikmek için falan varya ödüm bokuma karışır. yok lan adamı ben sikerdim öyle durum olsa. foekfoefoek . ama olmaz olmaz amk nolacak daha. sikmiş dünya ve insanlar benim psikolojimi zaten amk.

neyse şu imperial sigra bi dal yaktım sadece ama tam düşüyodum bayılıyordum pencereden hafif hafif bir bilinç açıldı dedim noluyo lan. hemen hemenhemen ... (sanma ki sigarayı atıp pencereden sarkmayı bıraktım hehehehe) hemen bi fırt daha aldım çektim içime ohh kafa iyice kaydı. tansiyondan veya astımdan da olabilir bende hepsi var çünkü amk sikmedikleri kaldı beni.
ama düşmedim yani . biraz odada yıkıldım kalktım vs. ama bayılmadım. ulan birdaha sarkarak içmem o imperialı. ya yatakta içerim bayılsam da bişi olmaz. he dicen neden içiyon oç. valla kanka kafam atıyor bir şeylere arada. sinirleniyorum amk bayılsam daha huzurlu diyorum o kafa yani. normal kaliteli cigara günde beş dal en az sikiyorum ama içiyorum demek istedim pardon, yani ne desem kesmiyor benim varoluşsal göt anksiyetemi vs. ben de taktım göte makata boka sike amk. bok yoluna gitmeyeyim de. jodj3wof3jweofejw.

hadi hacı abim iyi geceler tatlı tespih çevirmeli rüyalar.
eyvallah.
veya HOOOOÇAAA ÇOOOOUUUU
veya HÖLHLHLHLHLHLLHÖÖÖÖ
veya JESUS BLESS YOU
veya nothing bro nothing , I shall not believe in those.
hadi adios amigos muchas gracias dostlar amigolar meksikolar. hehehehe
had öptüm yanaktan
bi de makattan
bi de yarraktan
bi de sikten
ohhh mis
şimdi tam pezevenk kurusu gibi konuştum
şaka lan şaka
küfrettiğime bakma ben ciciyim cici.
cidden cici ama cidden cici ha..
neyse anladın sen benim kafa at kafasının level up ı
baya at siki kafası gibi amkl
nıwdıewdcwpql
kendine iyi bak sevgili okur yorum da atmayı unutma bana söv biraz. hehe cidden ama.

1 comment:

 1. Valla sıkı yazmışsın...
  Küfürler de öyle böyle değil...
  Çığlık var sanki takılma kardeş küfürlü yazdığıma...dışa bakma içe bak...işte orada benim gerçeğim...
  Belki de içte ne varsa onun dışarıya çıkması...
  Zararı var mı?
  Bence yok...
  Neden?
  Sanatın gücü...
  Nasıl?
  İçerdeki duygu ve düşüncelerin yazıya dökülmesiyle dışa vurulması...
  Müzik dilini kullandık...
  Yazı dilini de...
  Belki başka diller de vardır...
  Mesala resimmmmm...
  Sessiz ve söźssüz...
  Vesselam

  Tebrikler...��������

  ReplyDelete

İletişim Formu

Name

Email *

Message *


Get paid to share your links!