Kısa bir hikaye: Zeus'un intikamı ve göktaşı yağmuru

Hava durgundu. Fakat deniz bu durgun havaya rağmen dalgalı olabiliyormuş demek. Rüzgar ezmeden dalgalar fokurdayabiliyormuş demek... Burası bir ada ve bu ada tanrılara ait. Tanrılar bu adada istedikleri doğa üstü olayı gerçekleştirebilir elbet. Burada yunan tanrılarından bahsediyoruz. Poseidon, zeus, artemis, afrodit, hares. Dalgalar rüzgarsız nasıl dalgalanır veyahut nasıl hissettirirdi bize. Anne deniz çok dalgalı. Ama terliyorum esmiyor. Mesela. Bunun tek bir mantıklı açıklaması olabilirdi. O da zeus bu aralar izne çıkmıştı. Zeus olmayınca poseidon ancak dalga yapabiliyor fakat rüzgar etkisi olmadan gelişen dalgalar. Sanki bir balinanın su yüzeyine Çıkınca oluşturacağı cinsten şeyler. Afrodit adanın tepelik bir yamacında oturmuş başka bir tanrıyla sevişiuordu. Eğer hamile kalırsa bir tanrı doğurmuş olacaktı. En az onun kadar güzel olurdu muhtemelen. Afrodit ve posydon bi Kenara asıl problem Zeus'un yokluğu! Et zeus neredesin, neden rüzgar esmiyor neden yağmur yapmıyor. Poseidon kendi başına nasıl yağmur yağdırsın? Göklerin sahibi sensin o ise sadece denizlerin ve suların. Gökten gelen su onu aşar. Zeusun bu gizemli yokluğu öbür tanrıları endişelendirmeye başlamıştı. Öyle böyle değil hem de!
****
Ertesi gün doğmuştu. Fakat güneş neredeydi?! Bu ancak ve ancak uzun süredir nerede olduğu bilinmeyen büyük tanrı Zeusun işi olabilirdi. Poseidon suyun üstünde sırt üstü uzanmış yüzüyordu adeta bir deniz yatağı gibi. Afrodit hâlâ cinsel ilişkiye giriyor ve şehvetli sesler çıkartarak etraftaki diğer canlıların huzurunu kaçırıyordu. Kimse onun kirli ve dünyevi fantezilerini çekmek zorunda değildi. Dünyevi mi dedim!? Pardon yunan tanrıları ölümsüzdür. Yani afrodit in sex hayatı dünyada yaşayanlar için maalesef kaçınılmaz bir durumdu. Bütün canlılar dört gözle onun adet dönemine girmesini bekyordu. Tek o zaman dağlar sessiz, balıklar huzurlu bir şekilde doğanın sessizliğini dinleyebiliyordu.
***
Her şey birden bire oldu. Göklerden bir gürültü koptu. Bütün canlılar başlarını kaldırdı. Bütün tanrılar ürktü. Poseidon korkudan suyun en derinlerine daldı ve bir kayanın ardına saklandı elindeki değneği ile. Afrodit orgasm olamadan öbür azgın tanrıyı üstünden itti ve koşarak bir mağaraya saklandı acele ile. Göklerden gelen cisimler. Göktaşları. Artık görünür bir hâl aldı. Tanrılar göz ucuyla bakıyor ve daha da ürküyorsu. Hepsi bi yordu Bulancak büyük tanrı zeus olabilirdi. Göklerden bir mızrak (her şeyden büyük ve kudretli) çakıldı dünyaya. Dağlar yarıldı denizler taştı, tanrılar olimpos dağının yıkılışını izlediler. Zeusun sakalı göklerde sisli ve net olmasa da belirdi ve o beyaz sakal dalgalandı güçlü tanrının rüzgarı ile. Zeus seslendi öbür tanrılara ve artık hayat barındırmayan dünyevi harabelere, 'Beni unutmuştun, artık geri geldim ey poseidon, beni rehin aldıklarını neden düşünmedin? "

POSEİDON: AMA NASIL VE KİM YAPABİLİR BUNU SANA EY ZEUS?!


SON

0 Comments:

Post a Comment

Free website traffic to your site!https://switchere.com/?r=rp4041uncvqm
Total Page views of this site shown below: