stuff I wrote somewhere sometime....system grabs you by the balls b*tch
insanlar o kadar aptal ki beynim sulanıyor. Kendim aptalmışım yeni anladım. Çünkü bu kadar aptal insan dediklerim uzaya falan çıkıyor, keşif yapıyor atomu bölüyor. madem o kadar aptallar bunlar ne ? Kesin ben aptalım. Yoksa işin içinden çıkılmaz! Uzaya çıkan da aha bu , facebook da donunu yaplaşan da bu! Aynı kişi değiller belki ama aynı ortak dünya sistemi.
demekki sorun sistemde değil. sorun sistemi insanlar kurmuş işte sorun orda

sistemi atlar kursa daha iyi olurdu belki

Managenarsist g*t: zannedersin ki çok akıllı ha !
cevap: sana ne lan akıllı değilse sana ne *ç

narsist g*t: zannedersin ki çok akıllı ha !
cevap: sana ne lan akıllı değilse sana ne *ç


hayal ede dur sen bak başına neler gelecek senin.Show More Reactions


hayallerini sana çaktırmadan s*ker hayat. Ruhun duymaz valla.dünyada eminim sekiz milyar iphone aktif değildir şu anda fakat bir iphone almak insan bulmaktan daha kolay lan. ikisinden de en fazla sekiz milyar adet vardır heralde. neden bu kadar uğraşıyoruz ? Kolaya kaçmamak için mi? kolaya kaçmamak için bok yiyoruz tanrı kahretsin bizi kölesin işte köle. kendi bokunda boğulsan bile takmayacaklar telefon sıçmıyor ama onu elde etmek sıçmasına rağmen bir insan elde etmekten daha kolay. Bunun sebebi insanlar lanetli kendileri tarafından seni anla artık. (kendime)

İNSANLAR BİRBİRİNİ HİÇ DİNLEMİYOR. HAKLILAR. HEPİMİZ EGOİST VE APTALIZ "ben zor olanı yaptım doktor bey"" doktor: iyi bok yedin , bana ne? Ayrıca sana ne sana ne??? ne derdin vardı? sanki gidip eşek bokunun içerisindeki organizmaları kullanarak uzaylı kalıntısı keşfetti.kolay veya zor neden çok önemli? millete kendi bokunu öveceksin değil mi lan? malsenin yaşadığın hayatın ta *q
bi de aynı sistemdeyiz seninle o nedenle de benim ta *q

0 Comments