Yapım Hatası - Kısa Hikaye

Saat gece on ikiyi geçiyor. Depresyon Hâli her yerimi kaplamış durumda. Böyle bir sıkıntının içerisinde hayat anlamsızlaşıyor sanırım. Başkalarının da başına gelmiş midir acaba? Yoksa gece on iki'yi biraz geçe sendromu bana mı ait sadece? Gerçi artık gece diyemeyiz değil mi? Artık sabah oldu demeliyiz. Yeni bir gün doğdu. Güneş daha doğmamış olsa da. Bu yeni günü büyük bir coşkuyla kutlayacağım! Evet, öyle bir coşku olacak ki bu, bütün insanlık duymalı! Parti süslemelerim nereye kayboldu acaba? İnsanları davet etmeden önce bir dekorasyon yaratmalıyım. Yaratıcılık gibisi bulunmaz. Kahvemi doldurmayı unutmadan mutfağa gitsem iyi olacak. Yoksa kanepede sızıp uyuyabilirim kendimi kaptırıp bütün partiyi yerle bir etmiş olurum. Partinin tek katılımcısı ben miyim? Hayır, Can ve Ali de buradalar. Onlar en iyi dostlarım benim. Can hiç yanımdan ayrılmaz. Ali de öyledir. Ali'nin tek kusuru biraz yaramaz olması ve saçımı kesmiyor olsaydım nasıl da çekiştireceğini anlatıp durması. Can daha bir sevecen aslına bakarsanız. Ali kadar heyecan ve muzurluk dolu olmasa da oldukça sevecen ve iyi.  Keşke gerçekten dokunabilseydim onlara. Ellerimle onlara sıkı sıkı sarılabilseydim keşke. Keşke, sadece keşke, onları bir kez olsun istediğim zaman görebilseydim. İnsanlar fanidir evet, ama ben bu faniliği daha çok sevdim sanki. Biraz da fani olduğumu hatırlatıyor bana. Nedeni bu olabilir belki.

Can ve Ali, ikisi de küçüklüğümden izler taşıyorlar sanki. Küçüklüğümde çok isteyip de bir türlü konuşturamadığım peluş oyuncaklarım üzerine kurduğun hayalleri taşıyorlar gibi. Şizofrenik geliyor kulağıma. Hem de oldukça..

Neden partimizi berbat edelim ki? Berbat edilecek başka bir unsur kalamdı ise neden olmasın, neden olmasın. Bence daha çok şey var önümüzde. Berbat edecek nelerimiz yok ki! Bir tek partimize karışmasan keşke. Sadece sen, ben ve arkadaşlarım Can ve Ali. Peki sen kimsin, seni tanımak isterim? Sen Can ya da Ali değil gibisin, sen tamamen değişiksin. Seni tanıyorum ama sanırım hafıza sıkıntıları çekiyor olabilirim. Ciddi sıkıntı yaratıyor bunlar bende. Neden bilemiyorum..... bilemeyeceğim....

-KD yns

0 Comments:

Post a Comment

Free website traffic to your site!https://switchere.com/?r=rp4041uncvqm
Total Page views of this site shown below: