Pages

Subscribe:

Labels

Search This Blog

Hey!

check out high quality Google Play Store Apps!
Click here!

Monday, December 24, 2018

freud'a göre sigara içmenin yararları var. (bence de)

Bildiğiniz üzere, entel dantel gözükmek isteyen bütün g*t üniversite öğrencilerinin belli konuşma konuları vardır. Genellikle kızları tavlamak amaçlıdır. Bunlardan biri de Sigmund Freud'un bizzat kendisinin suratıdır. O surat mübarektir. Çünkü Freud , onu bilmeyenler için bir ikondur. Bunun sebebi ise onun karizmatik kellesidir elbette.

Image result for freud
Bu yazımda sizlerle "kutsal Freud'un" sigara ve tütün üzerine yağdırdığı metiyeleri ele alacağım. Benden daha fazla sigara içmiyodur zaten ama olsun (what?).

“Smoking is indispensable if one has nothing to kiss” : "Sigara içmet kaçınılmazdır, eğer öpecek bir şeyiniz yoksa." (kız arkadaş / kadın ) - Freud

"My boy! Smoking is one of the greatest and cheapest enjoyments in life, and if you decide in advance not to smoke, i can only feel sorry for you." : "Evlat! Sigara içmek hayattaki en büyük ve en ucuz eğlencelerden biridir ve eğer sen içmemeye karar verdiysen , sana yapabileceğim tek şey acımaktır."dipnot: sigara sağlığa zararlıdır. Bırakmak için eczacınızla görüşünüz. 

0 comments:

Post a Comment