Pages

Monday, December 17, 2018

Nasıl Yaşanmaz? (Türkçe Versiyonu)

*BU MAKALE ALAYCI BİR DİLLE YAZILMIŞTIR. ANLAMLARI TERSTEN OKUYUNUZ. 
*BİR ÇOK YAZIM VE İFADE HATASI YAPILMIŞTIR. CEZA OLARAK BENİ LÜTFEN ÇEKİÇ VEYA BALTA İLE ÖLDÜRÜNÜZ.

Yaşadığımız bu hayatta bir çok karmaşık durum ve belirli şeyler vardır. Daha önce hiç "nasıl yaşamalıyım?" sorusu yerine "nasıl yaşamamalıyım?" diye sordunuz mu kendinize? Pekala, bugün bunu sizler için ben yaptım ve bazı kaynakları , kendi düşüncelerimi sizler için yazdım. Saygılarımla sunarım: Nasıl Yaşanmaz?

İlk olarak temel insani konuları /ilgi alanlarını ele almalıyız.

1. Biyolojik İhtiyaçlar

Herşeyden önce, ihtiyacımız olan zararlı malzemeleri ve kansere sebep olan maddeleri ele almalıyız. İlk önce onları rutinimize eklemeliyiz değil mi?


Baylar ve bayanlar , işte bu kendimize zarar vermek için ihtiyacımız olan şey. Asla kendimize zarar vermeniz için gerekenleri küçümsemeyin. Kızarmış et yemek ,çabuk ölmeniz için size yardımcı olacaktır. Kimyasallardan ve zehirli maddelerden üretilen öiftlik sebzeleri ihtiyacımız olan şeydir. Ayrıca kendimizi daha iyi kandırabilmemiz için "organik" damgalı yeni reklam kaynağı  olan ürünleri tüketmeliyiz. Düzeni olarak b*k yiyin ve tamamen organik olduğunuzu kanıtlayın. İşte bunlar, nasıl yaşamamanız gerektiği konusunda büyük fayda sağlayacaktır.

2. Medya ve Çok Satan Kitaplar (popüler yayınlar)

Bu oldukça önemli. Mükemmel yanlış bilgiler edinebilmeniz için düzenli olarak popüler haberleri dinlemeli ve popüler gazeteleri okumalısınız. Ülke fark etmez yeter ki popüler olsun. Bunun sayesinde kolayca geri zekelı ve cahil kalabilirsiniz! Oley! Ayrıca sadece çok satan kitapları okumalısınız ve kesinlikle diğer saçma kitaplara bakmamalısınız bile! Medya peygamberinizdir. İşte bu! Evet!

3. Okulda başarılı olun, kutsal hocalarınız her şeyi bilir. 

Bu bir üst seviyeye çıkmanız için önemlidir. Okulun dışına sakın çıkmayın. Asla uyumsuz olmayın. Hızlı ilerlemeyin. Ne deniyorsa itaat edin. Bu çok önemli.

4. Size karşıt düşünenleri taşlayın ve gebertin

Karşıt görüşler yok olmalıdır. Sizin o konu hakkında bilginiz olup olmaması önemli değildir. Sadece saldırın ve asla ama asla kendinizi sorgulamayın. Siz tanrısınız ve siz her şeyi bilirsiniz!

5. Asla değişme

4. maddeyi takip et, sakın değişeyim deme, sen zaten mükemmelsin ve aklına yatmayan bir şey olduğunda üstüne kafa yorma sen zaten en akıllısın.

6. Nefret et

Herkesten ve her şeyden nefret etmelisin. Sen tek doğrusun arkadaşım. Bunu sakın ama sakın unutma. Özellikle daha önce değindiğim insanlardan nefret et.

7. Sigara zıkkımdır fakat tehlikeli ve yasak maddeler çok havalı! Değil mi?

Sigara oldukça zararlı. Unutma ki sigara içen insanlar şeytandır ve saldırılmayı hak ederler. Cahil köpeklerdir onlar. Sen en doğrusunu bilirsin. Onlara ağızlarının payını ver ve sigaradan daha tehlikeli ve ölümcül olan popüler ve yasa dışı maddelerin reklamını dünyanın her yerinde yap ki insanlar senin mükemmel zekanı fark etsin dostum. Sen her şeyi en iyi biliyorsun çünkü!

-Yunus Emre Vurgun (en büyük düşmanınız)
0 comments:

Post a Comment