Pages

Saturday, December 1, 2018

Sezonun Moda ve Demode ParçalarıBilindiği gibi moda trendleri sürekli değişmektedir. Bu yıl almış olduğumuz bir parçayı, bir sonraki yıl tarihe karışabilmektedir. Bu makalemizde de son zamanların moda ve demode parçalarını açıklıyoruz.
Her yıl düzenlenmiş olan sayısız moda haftaları ve etkinlikleri sezonun trendlerini belirlemektedir. Çok popüler bir giysi diye almış olduğumuz bir ceket, bir sonraki sezonun en demode parçası olabilmektedir. Peki, son dönemlerin en moda ve en demode parçaları nelerdir gelin hep birlikte bakalım…

Salaş Kazaklar Favori Görünüyor


Yaz ve kış demeden çok fazla tercih edilen, özelliklede yüksek bel Jean ve etekler ile çok güzel bir kombin olan crop top kazaklar, yerini salaş ve uzun kazaklara bırakmış gibi görünüyor. Salaş kazaklar şifon etek ile güzel bir kombin olup daha “cool” bir stile sahip olabiliriniz.

Anne Stilleri Yine Moda


Skinny Jean pantollar, bir süredir popüler durumunu kaybetmiş gibi görünüyordu. Yeni sezonda da skinnyleri pek görmemekteyiz. Bu tarz pantolonların yerine artık yüksek bel ve mom jeans pantolonlar tercih edilmektedir.

Uzun Çizmeler Raflara Kalkıyor


Çok uzun bir süredir hemen hemen herkesin ayakkabı raflarında yer alan dizüstü uzun çizmelere artık veda etme vakti gelmiş gibi görünüyor. Şimdi moda bilek hizasında biten bootie tarzı ayakkabılarda. Dolabınıza bootie tarzı ayakkabı eklerken renkli seçimler yapmayı da unutmayınız.

Çoraplar Her Mevsimde Moda


Sneakers ayakkabıların içerisine renkli çorap giyme modası bir hayli tutmuş gibi görünüyordu. Bu renkli çoraplar ile yakalanmış olan hippi tarzı çok sevilmişti. Çorap modası sneakers ayakkabı tarzlarından topuklu ayakkabılara sıçramış gibi görünüyor. Önü açık modeller ile özellikle de file çoraplar giymek bu yılda geçen yılki gibi moda olarak karşımıza çıkıyor.

0 comments:

Post a Comment