Pages

Subscribe:

Labels

Search This Blog

Hey!

check out high quality Google Play Store Apps!
Click here!

Tuesday, May 12, 2020

2020'de Size Günde 100 Dolar KAZANDIRAN Web Siteleri

Not: Bu yazı bir çeviridir.

Burada bahsedilen bir siteyi görmüş olabileceğinizden bahsetmek istiyorum. Ve bu makale nispeten uzun olduğundan, doğrudan belirli bir siteye atlamak isteyebilirsiniz. İnternetteki en iyi yan koşuşturma fikirlerinden bazılarını seçmek için zaman ayırdım. Ve verilen tüm sitelere bakarsanız çok faydalanacaksınız.Peki o zaman, 2020'de günde 100 dolar nasıl yapılacağına dair 21 web sitesinin ilki ile başlayalım. Verilen tüm siteleri seveceğinizi düşünürken, dördüncü ve altıncı olanların itiraz edeceğinden eminim birçoğunuza.

Vipkid Öğretmen Portalı - İyi Bir Gelir Elde Etmek İçin Kendi Zamanınızda Çevrimiçi İngilizce ÖğretinBuna Vipkidteachers portalı denir. Temel olarak İngilizce öğreten çevrimiçi bir öğretmen olursunuz ya da diğer dilleri öğretebilir ve makul miktarda ekstra para kazanabilirsiniz. Doğru, böylece hangi dili en akıcı konuşursanız olun, bunu öğretebilirsiniz. Sadece online İngilizce öğreterek 14 $ 'dan 22 $' a kadar ödeme yapabilirsiniz.Ve güzel olan şey, kendi saatlerinizi seçmeniz. Çok esnektir ve evden çalışabilirsiniz.

Bu, Düzenli Bir Öğretmenin İşinden FarklıdırVe normal bir öğretmenin aksine, ders planları oluşturmak zorunda değilsiniz. Testleri ve kağıtları not etmek zorunda değilsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bunu yaparken çok eğleneceksiniz. Öğretilmeyi bekleyen 200.000'den fazla öğrenci var.Böylece her zaman öğretebileceğiniz insanlara sahip olacaksınız. Bu her zaman para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu, size şu anda çevrimiçi olarak günde 100 ABD Doları nasıl kazanacağınızı öğrettiğim mükemmel bir web sitesi. Yukarıda bahsettiğim gibi, saatte yirmi iki dolar kazandığınızı varsayalım. Günde altı saat çalışmak, günde yüz dolardan fazla kazanmanızı sağlar ve bu da evden işe yarar.

Başlamak için Vipkid öğretmenler portalında ücretsiz kaydolun. Buna bir göz atmanızı tavsiye ederim. Yan gelir elde etmenin harika bir yoludur. Bunlar günlük 100 dolar çevrimiçi ekstra para kazanmak için meşru yollardır. Üniversite mezunları arasında popüler olan başka bir harika web sitesi verirken bekleyin.

Çalışma Havuzu - Ödevli İnsanlara Yardım Edin ve Özürlü ÖdüllendirinStudy Pool, temelde insanlara ödevlerinde yardımcı olarak para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Bir tür öğretmen gibi değil mi?Diğer kişilere çeşitli konularda çeşitli ödev ve ödevlerinde yardımcı olmak için günde 100 dolar kazanabilirsiniz. 2020'de günde 100 dolar kazanacak 21 web sitesi arasındaki bu ikinci site ile ayda beş bin dolara kadar kazanabilirsiniz.Bunu sadece ödev sorularını ve ödevlerini cevaplayarak hayal edin. Bu bir kez daha evden yapılabilir. Evde masanızda oturabilir ve ayda 5.000 $ kazanabilirsiniz. Bu günde yüz doların üzerindedir. Daha çok günlük 150 $ 'a benzer ve günde üç saat ayırırsanız, saatte 50 $ aralığındadır.Size hiçbir şey ödemeden günde 100 dolardan fazla para kazanmanın harika yollarını gösteriyorum. Başlamak için, öğretmen olmak için kaydolduktan sonra siteye göz atın ve aralarından seçim yapabileceğiniz 30'dan fazla konu var.

Rahat Olduğunuz Konuları SeçinBelki de iyi bir miktar bildiğiniz konular bulabilirsiniz. Bu şekilde, konu hakkında hiçbir şey bilmediğiniz soruları yanıtlamıyorsunuz. Bu yüzden seçim yapabileceğiniz çok sayıda konu var ve temel olarak öğrencilerin ödev sorularına kaliteli cevaplar veriyorsunuz.Bundan sonra, öğrencinin ihtiyaçları karşılandığında ödeme alırsınız. Öğrenci ile ödenecek meblağ üzerinde zaten anlaşmış olacaksınız. Bu, günde 100 $ kazanmak için harika bir web sitesidir. Ve biliyor musun? Forbes, TechCrunch ve The Huffington Post'ta yer aldı.Devam edin ve Study Pool'a başlayın. Bu, evinizin rahatlığından ayda 5.000 $ kazanmanın en iyi yollarından biridir. Kalan web sitelerini çıplak bırakmama izin verin. Dördüncü kesinlikle ilginizi çekecek.

Scriebie - Ses ve Video Dosyalarını Kopyalayın. Düşündüğünüzden daha kolay.Bu temel olarak, tüm yaptığınız transkripsiyonun yapıldığı ve saatte oldukça sağlam bir miktarın ödendiği bir transkripsiyon servisidir. Yine modaya uygun ev tabanlı bir iş ve bunu dünyanın her yerinden yapabilirsiniz.Her şey bu özgürlük yaşam tarzına sahip olmakla ilgili. İstediğiniz yerde istediğiniz yerde çalışma özgürlüğü. Bu tür sitelerle kendi çalışma saatlerinizi seçebilirsiniz. Sabah kişi olmadığınızı söylüyorsanız, geceleri çalışabilirsiniz. Günde 100 dolar ile banka yapabilirsiniz, çünkü size sesli saat başına beş ila yirmi beş dolar ödenir. Bu şeyler on dakika veya daha az sürer, çünkü çoğunlukla kısa dosyalardır. Ve temel olarak, tek yapmanız gereken transkript ses dosyaları.

Hızla Transkripsiyon Yapmak İçin Kullanabileceğiniz Serin Bir Taktik

Çalışma şekli, birisinin size bir ses dosyası göndermesi ve temel olarak o ses dosyasının söylediklerini yazmanızdır. Bunlar evden gelir elde etmenin gerçek yoludur. Kullanabileceğiniz küçük bir numara, Google Dokümanlar'a gitmek ve sesli yazmayı kullanmaktır. Tek yapmanız gereken mikrofonu açmak ve sesi çalmak. Bu şekilde belgeniz otomatik olarak yazılır ve tek yapmanız gereken belgeyi düzenlemektir. Bu tabii ki işinizi daha kolay ve daha hızlı yapar.Telefonunuzu Voicera adlı bir uygulamayla da bunu yapmak için kullanabilirsiniz. Bununla, saatte 5 dolara kadar 25 dolar kazanabilirsiniz ki bu son derece iyidir. Saatte 25 dolar ile günde dört saat çalışıyorsunuz ve günde 100 dolar kazanıyorsunuz.Bu, yeterli zaman ve çaba harcarsanız, başlamak için mükemmel bir küçük yan gelir veya belki de tam zamanlı bir gelir olacaktır. Şimdi, web sitesi 4 geliyor. Bayıldım. Bu sadece günde 100 $ ekstra yapmak için birçok yol olduğunu gösterir.

Fat Llama - Onları Arayan Kişilere Günlük 100 Dolar Nasıl AtılmalıBu bir başka web sitesi gerçekten harika bir çalışma. Bunu yakın zamanda buldum ve buna Fat Llama deniyor. Sanırım günde 100 dolar hızlı para kazanmaya başlamak için kullanabileceğiniz yaratıcı yollardan biri. Bu sitede, herkese hemen hemen her şeyi kiralayabilirsiniz.Yani bunun anlamı, etrafta yedek bir iPhone'unuz varsa, yedek bir kamera dişli çarkınız var, yedek bir olta var, eğer etrafta bir şey varsa, yağ lamalarına gidebilir ve kiralayabilirsiniz. web sitesi üzerinden çevrimiçiVe bunları günde beş dolar, günde yirmi dolar kiralayarak kiralayabilirsiniz. Günde 150 dolara bir şeyler gördüm. Drone'larımız var, her türlü şeyimiz var ve göz atma sekmesine giderseniz, gidip kiralayabileceğiniz tüm kategorileri ve nişleri görebilirsiniz.Ayrıca insanların kendi bölgelerinde kiralık şeyler bulabilecekleri bir harita var. Dolayısıyla, etrafta bazı eski eşyalarınız varsa, eşyalarınızı bölgenizdeki veya ülkenizdeki insanlara kiralamanın bir zararı yoktur.Bu, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey yapmadan günde 100 dolarlık bölgede gelir elde etmek. Başlamak için tek yapmanız gereken eşyalarınızı bu web sitesine yüklemek ve insanların eşyalarınızı kiralama fırsatı var. Ve sonra eşyalarınızı kiralamaktan günlük 100 $ kazanma şansına sahipsiniz. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey yapmıyorsunuz, pasif gelir gibi.İnternet bugün online para kazanmanın yeni yolları ile doludur. Gelip alırlar, kiralarsınız ve sonra para alırsınız değil mi? Yapması çok kolay ve çok fazla kategori var. Şimdi sitelerine göz atarsanız, insanların kıyafet kiraladığını, insanların müzik aletlerini kiraladığını, insanların çocuk ve bebek eşyalarını kiraladığını göreceksiniz. İnsanlar DJ ekipmanlarını, dronları, projektör ekranlarını, film ve fotoğrafçılığı, evin etrafında döşediğiniz şeyler varsa kiralayabileceğiniz her şeyi kiralıyorlar.Bu yüzden şişman lama günde 100 $ kazanmanın yollarından biridir ve kaydolmak çok kolaydır. Başlamak için kaydolmanız yeterlidir ve ardından öğenizi listeleyebilirsiniz. Eşyalarınızı kiralamaya başlayabilirsiniz, böylece insanlar gidip kullanabilir ve nakit para kazanabilirsiniz. Bir sonraki web sitesine bakın. Aynı derecede şaşırtıcı.

Ibotta - Çevrimiçi veya Mağaza İçi Alışverişlerde 100 Dolar YapınAlışveriş yapanların çoğu alışveriş listelerinde daha az harcama yapmak istiyor. Birkaç kez, dükkan sahipleri ürünlerinde indirim sunarak müşteri çekmektedir. Para biriktirmenin para üretmenin harika bir yolu olduğu söylenir. Böylece normal günlük alışverişinizi yaparken ibotta kullanarak günlük tasarruf yapabilirsiniz.Ibotta'yı kullanmanın iki yolu vardır. Çevrimiçi veya mağazadan alışveriş yaparken nakit para kazanabilirsiniz.

Çevrimiçi alışveriş, telefonunuzdan veya bir bilgisayar kullanılarak yapılabilir. Her iki durumda da Ibotta seni korudu. Telefonda, Ibotta uygulaması alışveriş kolaylaştırır ve ödüllendirir. Ve bilgisayarda, çevrimiçi alışveriş yaparken ve Ibotta tarayıcı uzantısı ile ödeme yaparken nakit para kazanmak kolaydır. Ibotta ile 150'nin üzerinde çevrimiçi perakendeciden nakit para kazanabilirsiniz. Bunlara yemek dağıtım hizmetleri, seyahat siteleri ve daha fazlası dahildir.Mağaza içi alışveriş için Ibotta, en iyi ulusal perakendecilerden ve yerel sıcak noktalardan alışverişinizden tasarruf etmenin yollarını sunar. Bireysel ürünlerdeki tekliflerden kazanabilir ve ayrıca tüm satın alma işleminizde anında para iadesi kazanabilirsiniz. Ödemeyi mağazada Ibotta ile kullandığınızda, 50'den fazla ulusal perakendeci ve restoranda satın alma işleminizin tamamında% 10'a kadar nakit para kazanabilirsiniz.

MiPic - En İyi Resimlerinizi Bu Siteye Yükleyin ve Ödül Alınİşte ev web sitesinden de çok güzel olan başka bir çalışma. Buna miPic adı verilir ve bu web sitesine veya sahip olduğunuz resimlere sanat yükleyebilirsiniz.Birçok insanın özellikle akıllı telefonlarla fotoğraf çekmeyi sevdiğini bilmek, bunu yapmak kolay. Yapmanız gereken basit süreci adım adım izleyeyim. İlk adım, sanatınızı paylaşmanızı gerektirir. Temel olarak resminizi alıp bu web sitesine yüklersiniz. Sonra çeşitli eşyalara koyarak hayata geçirirler.

MiPic size nasıl ödeme yapar?Bu, talep üzerine baskıya benzer ve daha sonra temelde tasarımcı olursunuz ve günde 100 $ kazanma şansınız olur. Bu adamlar resminizi tüm dünyada sergiliyor ve insanları galerinize yönlendirecek ve ürünlerinizi arkadaşlarınıza ve sosyal takipçilerinize tanıtmanıza yardımcı olacak araçlar sağlayacaklar.Bir satış yapıldığında, satış başına yirmi dolar komisyon kazanırsınız. Bu dört aşamalı bir işlemdir, sanatınızı yükleyin, sanatınızı hayata geçirin, tasarımcı olun ve ortak ödeme platformu olan PayPal ile günde 100 $ kazanabilirsiniz.Para için yapılan çevrimiçi anketlerin aksine, bunun gerçekten basit ve başka bir yol olduğunu düşünüyorum ve eğer bazı sanat veya fotoğraflarınız varsa günde 100 $ kazanın.

Kireç - Bu Bisikletleri Suyu ve Yan Gelir Yarat. Genç ve Enerjik Üniversite Öğrencileri İçin MükemmelKireç ile scooterları sıkarak yan tarafta para üretebilirsiniz. Bence bu genç ve enerjik olanlara hitap edebilir. Bu, gençken çevrimiçi olarak 100 $ ekstra para kazanmayı öğrenmenin bir yoludur. Bu siteden ayda iyi bir yan gelir elde edebilirsiniz. Buna Lime scooter denir.Bunlar, insanların kasaba ve şehirleri dolaşmak için bir uygulama aracılığıyla kullandıkları scooterlardır. Ancak bir problemleri var ve gerçekten dahil olabileceğiniz ve yan gelir elde edebileceğiniz bir çözüm sunuyorlar.Scooter'ın bataryası bitiyor ve scooter'ları şarj etmeye gidebiliyorsunuz. Aslında bu web sitesine kaydolabilirsiniz ve size kolaylık sağlayabilir, gezinebilir, scooter alabilir ve ücret alırsanız günde biraz para kazanabilirsiniz.Şimdi söyle bana, yatırım yapmadan online olarak ekstra para kazanmak için daha fazlasına ihtiyacı olan var mı? İşte, Lime böyle çalışır. Düşük pilli kireç scooterları toplayın, bir gecede şarj edin ve sabahları konuşlandırın ve günde 100 $ kazanın. Bu ne kadar kolay?Dışarı çıkmak için bu scooterları şarj etmelerini sağlayın, onları dünyaya geri dağıtın ve sonra bunu yaptığınız için ödeme alırsınız. Ve sadece Kireç değil, bence kuş scooterları da var ve muhtemelen diğer scooter uygulamaları da var.

Ve belki de Lime uygulamaları henüz şehrinizde değil, şehrinizde bu türden bir şey yoksa yakında bir tane olabilir. Bu yöntem, iyi para kazanmanın harika yollarından biridir. Kireç scooter'ları şarj (veya dedikleri gibi sıkma) bugün kullanabileceğiniz çevrimiçi gelir fırsatlarından biridir. Bu nedenle, şehrinizde kireç scooter varsa, kaydolabilirsiniz ve kireç bisiklet sıkacağı ile günde nakit para kazanabilirsiniz.

Upwork - Özel Beceriler Olmadan Günde 100 Dolar Nasıl Serbest YapılırOnline yan para kazanmak için başka bir harika yolu Upwork adlı bir web sitesi kullanmaktır. Bu ev web sitesinden popüler bir çalışma ve bunun gibi birkaç site var. Bu, birçok yan koşuşturma fırsatı olan en güvenilir çevrimiçi kazanç sitelerinden biridir. Herhangi bir beceriye sahipseniz, Upwork'e gidebilir ve işe alınacak insanları arayan kişileri bulabilirsiniz. Yani Upwork'ü kullanmak serbest çalışanların para kazanması için harika bir yoldur.Birisi kendi iş için kullanabileceğiniz bir tür beceri varsa, o zaman bu site bugün hızlı para kazanmak için bir yoldur. Örneğin, bir web geliştiricisiyseniz, mobil geliştiriciyseniz, tasarım yapıyorsanız, yazarsanız, bir uzaktan asistan, müşteri hizmetleri, satış ve pazarlama, sosyal medya uzmanı vb. Upwork'te ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri bulacaksınız.

Özel Becerileriniz Olmadan İşleri Nasıl Kullanabilirsiniz?Şimdi çok fazla yeteneğiniz veya başka bir şeyiniz yoksa ve bu konuda yeni iseniz, sanal asistan olarak kaydolabilirsiniz. Bu aslında birçokları için harika bir iş. Genelde her şeyi yapabilirler ve genellikle birisi sizi işe aldığında size ne yapacağınızı öğretmek zorundadır. Çünkü biliyorsunuz, herkese uyan tek beden değil.Öyleyse sanal bir asistan olarak kendinizi yükleyin ve çevrimiçi olarak birden fazla iş yapabilirsiniz ve sizi işe alan kişi aslında ne yapmak istediklerini öğretecektir. Bu yüzden bu aslında Upwork üzerinde yapılacak en iyi şeylerden biri çünkü bir yeteneğe sahip olmanıza gerek yok. Bu tür asistanlar saatte 35 ila 50 dolar kazanabilir.Size öğretecekler ve onlar için ne yapmanızı istediklerini size gösterecekler. Yani Upwork çevrimiçi sabit bir gelir elde etmek için kullanabileceğiniz başka bir web sitesidir.

SkillShare - Bir Kez Yaptığınız İş İçin Becerinizi Paylaşın ve Uzun Süreli Pasif Gelir KazanınSize gösterdiğim web siteleriyle günde 100 dolar nasıl kazanılacağı basit ve ulaşılabilir. Ama burada pasif gelir elde etmek için harika bir web sitesi var. Buna SkillShare denir. Adından da anlaşılacağı gibi, çevrimiçi kurslarla becerinizi paylaşarak günde 100 $ kazanabilirsiniz.Bir blog aracılığıyla yapıyorsanız birkaç blog yayınını paylaşmanız gerekebilecek bağlı kuruluş tanıtımlarından farklı olarak Skillshare, becerinizi bir kez paylaşarak günde yüz dolar kazanmanın yollarından biridir. Bu, her gün uzun bir süre için ekstra nakit getirecek gerçek bir pasif gelirdir. Bu platformda paylaşabileceğiniz birçok beceri var. Müzik, güzel sanatlar, fotoğrafçılık, grafik tasarım vb. İşte böyle çalışır.Başlamak için yeteneğinizi paylaştığınız bir sınıf oluşturmanız gerekir. Bunu Skillshare sınıfınızı evinizin rahatlığında filme alarak yapabilirsiniz. Daha sonra sınıf yükleme aracıyla Skillshare'de yayınlarsınız. Korkma. Skillshare sizi elinizde tutacak ve yolun her adımını gösterecektir.

Skillshare'de 7 milyondan fazla öğrenci öğreniyor. Ve sonsuza dek derslerinizi izleyen her öğrenci için ayda para kazanacaksınız. Harika bir pasif gelir değil mi? Skillshare'deki en iyi öğretmenlerin yılda 100.000 dolar kazandığını bilmek isteyeceksiniz.

Bir YouTube Kanalı başlatın - Ücretsiz, Kolay ve Herkes YapabilirYouTube, günde ekstra 100 $ kazanabileceğiniz bir yerdir. YouTube’un misyonu herkese ses vermek ve onlara dünyayı göstermek. Ve değerleri dört özgürlüğe bağlıdır. Bunlar ifade, bilgi, fırsat ve aidiyet özgürlüğüdür.Bir YouTube kanalı başlatmak ücretsizdir ve tam anlamıyla herhangi bir şey hakkında video yapabilirsiniz. Aslında, YouTube, insanların her gün her türlü şeyi aradığı devasa bir arama motorudur. YouTube'a gidin ve herhangi bir şey arayın ve bununla ilgili bir video bulacağınızdan emin olabilirsiniz.YouTube'dan para kazanmak, günlük nakit kazanma arayışınızda hızlı bir düzeltme olmayabilir. Kanalınızı ayarladığınızda, sıfır abone ve videolarınızın sıfır görüntülenmesiyle başlarsınız. Ama bu sizi cesaretlendirmemeli. Herkesin başladığı yer burası.Tutarlılık, yaratıcılık ve sıkı çalışma ile aboneleriniz her gün sürekli olarak artacak ve video görüntülerinizi artıracaktır. Ne kadar çok video görüntüleme alırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Popüler bir kanal günde 100 dolardan fazla kazanabilir. Sekiz yaşındaki YouTuber'da 2019 yılında Ryan Kaji 26 milyon dolarlık kazanç elde etti.YouTube'a gitmek istiyorsanız, YouTube'da Nasıl Para Kazanılır | Yeni başlayanlar için 5 kolay yol makalesinde faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Zirtual - Sanal Asistan Olun ve Meşgul Girişimcilere Hizmet SununZirtual, yoğun girişimcilere, profesyonellere ve küçük ekiplere uzaktan asistanlar sağlayan bir web sitesidir.Çevrimiçi para kazanmanın yaratıcı yollarını arıyorsanız, Zirtual'ı düşünün. Çünkü burada yetenekli bir uzaktan asistan olarak günde 100 $ ekstra para kazanıyorsunuz. Çeşitli görevler üzerinde uzaktan çalışıyorsunuz. Bunlara araştırma ve raporlar, e-posta adresi yönetimi, sosyal medya, harcama ve faturalandırma dahildir. Diğer görevler arasında seyahat rezervasyonu, zamanlama ve planlama ve veri girişi bulunur.Asistan olmak için Zirtual tarafından işe alınmanız gerekir. Şu anda Zirtual sadece ABD merkezli asistanları işe alıyor. Mevcut bağlantıları bu linkten bulabilirsiniz.Zirtual aracılığıyla asistanlar saatte 13 ila 18 dolar arasında para kazanma şansına sahipler. Saatte 18 dolar, diyelim ki her gün evinizin rahatlığında 5-6 saat çalışıyorsunuz, o zaman 2020'de günde 100 dolar kazanmanın harika bir yoluna sahipsiniz.

ACX - Sesiniz Size İyi Para Kazandırabilir ve Kişisel Finansınızı Geliştirebilir

0 comments:

Post a Comment