Pages

Subscribe:

Labels

Search This Blog

Hey!

check out high quality Google Play Store Apps!
Click here!

Wednesday, May 13, 2020

Hızlı Para Kazanmanın 18 Kolay Yolu

Not: Bu yazı bir çeviridir.

Hazine avcıları bedava para alma fikrini canlandıracaklardı. Ama bu gerçekten bir şey mi? Demek istediğim, dışarıda sadece para verecek güzel şirketler var mı? Evet ve hayır. Şirketler genellikle yeni bir hizmet kullandığınızda kaydolma bonuslarını öderler. Ücretsiz para almanın en iyi (ve en kolay) yollarından bazıları, banka hesapları veya kredi kartları gibi her gün kullandığınız hizmetleri değiştirmektir.

Diğer şirketler kendi app denemek için daha küçük ikramiye ödeyecek. Hızlı para kazanmanın yollarını bu listeye bir göz atın ve sizin için en iyi seçenekleri seçin.

Öğrenci kredi sahiplerinin dikkatine: Şimdi daha iyi bir oran elde etmek ve genel aylık ödemelerinizden tasarruf etmek için kredilerinizi yeniden finanse etmek için harika bir zaman. En iyisi, bu tamamen ücretsiz!

Hepimizin tasarruf hesaplarımızın olduğundan çok daha büyük olması gerekiyor. Ancak faturalar, kredi kartı borcu ve kariyerimizle, tasarruflarımızı arttırmak bazen neredeyse imkansız geliyor.

Tasarruflarınızı artırmanın mümkün olduğunu düşünmüyorsanız, her ay fazladan birkaç dolar kazanmanın ne kadar kolay olduğunu bulmak sizi şaşırtabilir. İnternet sayesinde, genellikle tek gereken bazı ücretli anketleri doldurmak, web'de oynamak veya birkaç belirli teklife kaydolmaktır.

Bunlardan sadece birkaçını yapmak her yıl binlerce dolara kolayca nakit ekleyebilir, bu yüzden ne bekliyorsunuz?

Kendinize ücretsiz para mı istiyorsunuz? Okuldayken para kazanmanın yollarını arayan bir üniversite öğrencisi misiniz?

Listedeki öğelerle hızlı bir şekilde zengin olmasanız da, çok az çaba sarf ederek ücretsiz para kazanacaksınız.

Boş zamanlarınızda basit görevleri tamamladığınızda ücretsiz para sunan bu 18+ şirkete göz atın:

Refinance Öğrenci Kredileri
Büyük olasılıkla öğrenci krediniz var. Onları yeniden finanse etmeyi düşündünüz mü?

Yeniden finansman, borç verenin mevcut kredilerinizi ödediği ve daha düşük bir faiz oranında (ideal olarak) geri ödenmesi için yeni, tek bir kredi yarattığı anlamına gelir. Bu, borçlulara hitap ediyor çünkü aylık kredi ödemelerini birleştiriyor ve size para kazandırıyor!

* Ekstra * iyi haber, birçok refinancing şirketinin kendi şirketi ile refinance için soğuk, sert nakit ödeyecek olmasıdır.

Para için fikirlerinizi verin.
Çevrimiçi anket siteleri, insanların boş zamanlarında oldukça akılsız bir şey yaparak para kazanmalarının en iyi yolu haline geldi. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir ton olsa da, Survey Junkie en uzun geçmişlerden birine ve kullanıcılarına ödeme yapma konusunda tutarlı bir sicile sahiptir.

Bu ücretsiz hesaplardan herhangi birine kaydolun ve yeni ürünlerden reklam kampanyalarına kadar her şey için temelleriniz için ücretsiz para kazanma yolundasınız. Örneğin, bazı Pinecone Research, size denemek ve daha sonra onlar hakkındaki soruları cevaplamak için ürünler gönderecektir.

İpotek ödemenizi azaltın.
Bugünün tarihsel olarak düşük oranları bir yeniden canlanma patlaması yaratıyor. İpoteğinizi yeniden finanse ederek, sadece faiz oranınızı düşürmekle ve bütçenizdeki nakit akışını serbest bırakmakla kalmaz, aynı zamanda büyük olasılıkla evinizden de hisse senedi çıkarabilir ve bankaya koyabilirsiniz.

Herkes evlerine sahip olmasa da, daha düşük bir orana yeniden finansman, sadece faiz giderlerinizi düşürerek ayda yüzlerce dolar kazanmanın kolay bir yoludur.

Fazladan para bulmak için borcunuzu birleştirin.
Tıbbi veya kredi kartı borcu gibi kişisel borçlar daha düşük bir oranda konsolide edilebilir. Bir evi yeniden finanse etmeye benzer şekilde, borcunuzu güçlendirirseniz, aylık ödemelerinizde para boşaltmak için daha düşük bir ortalama orana sahip olması gerekir. Borcunuzu birleştirmenin iki harika yolu vardır:

Bireysel Borç Konsolidasyon Kredisi
Upstart gibi çevrimiçi borç verenler, düşük bir ödeme yapmak için çeşitli borçlar üzerinde sizinle birlikte çalışarak nakit para kazanacaktır.

% 0 Bakiye Transfer Kredi Kartı Açın
Sadece kredi kartı borcu ile çalışıyorsanız bir diğer harika seçenek% 0 bakiye transfer kartı kullanmaktır. Birçok kartın 18 aya veya daha uzun süre% 0 faiz seçeneği vardır. Kartınızı ödemek için uzun vadeli bir platforma sahip olduğunuzdan emin olun, ancak bu seçenek size faturalardan kısa süreli bir geri ödeme sağlayacaktır.

Yerel perakendecilerden indirim alın.
MyPoints'i hiç duydunuz mu? Basitçe söylemek gerekirse, alışverişten çevrimiçi anketlere kadar çevrimiçi yapabileceğiniz hemen hemen her şey için puan sunan bir web sitesidir.

MyPoints ile, kullanabileceğiniz “puanlar” Amazon.com, Best Buy, Nike ve hatta GameStop gibi mağazalara para iadesi ve çeşitli hediye kartları için iyidir.

Örneğin Applebee’nin hediye sertifikası sadece 790 puandan başlıyor. Paypal nakit ise sadece 3.970 puandan başlıyor.

MyPoints'i kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken ücretsiz bir hesaba kaydolmak ve siteyi çevrimiçi alışveriş yapmak, anket yapmak, video izlemek veya eğlenceli günlük anketlere katılmak için kullanmaktır. Bu kadar basit.

Inbox Dollars ile ücretsiz 5 $ kazanın.
Inbox Dollars, yaşamak ve nefes almak için size ödeme yapma niyetinde olan başka bir web sitesidir. Tüm ciddiyetle, Inbox Dolar'ın ödediği görevler çok kolay. İnternette sörf yapın, oyun oynamak, anketleri veya anketleri tamamlamak için web sitesini kullanın veya ücretsiz nakit puan almak için bakkal kuponları yazdırın!

Düzenli kullanım için ayda 20 $ - 30 $ ekstra kazanmak oldukça kolaydır, ayrıca kaydolmak için ücretsiz 5 $ alabilirsiniz.

Ücretsiz para almak istiyorsanız, bu teklifi yenmek zor.

Bazı Swagbucks'ları topla.
Swagbucks gülünç eğlenceli ve kazanmak kolaydır. İster inanın ister inanmayın, bu web sitesi size çevrimiçi alışveriş yapmak, video izlemek (veya boşluk bırakıp izliyormuş gibi yapmak) için ücretsiz para ödeyecek veya anket sorularını yanıtlayacaktır. Hiç takılmak için size ödeme yapacak yarı zamanlı bir iş duydunuz mu?

Swagbucks kazanmaya başladığınızda, onları da kullanabilmenin tüm eğlenceli yollarını öğreneceksiniz. Örneğin, çok çeşitli hediye kartları için Swagbucks'ınıza para yatırabilirsiniz. Bu seçeneği beğenmediniz mi? Bunun yerine PayPal nakit için puanlarınızı çevirin.

Kaydolmak ücretsizdir ve tam anlamıyla kaybedecek bir şeyiniz yoktur. İnternette olacaksanız neden ödeme yapılmıyor?

Ebates ile kolay bir 10 $ kazanın.
Ebates (Rakuten), her türlü çevrimiçi görev için para kazanmak için harika bir yerdir, ancak yalnızca kaydolmak ve 25 dolarlık bir satın alma işlemi yapmak için 10 dolarlık bir karşılama bonusu alırsınız.

Bir hesap açın, Walmart.com, Kohls.com, Groupon.com veya Amazon.com gibi bir çevrimiçi mağazada 25 $ harcayın ve 10 dolarlık bonus sizin için.

Ve uzun mesafeler için Ebates kullanırsanız daha da fazla kazanırsınız. Sadece çevrimiçi alışveriş yaparken web sitesini tıklatarak, belirli mağazalarda yüzde 40'a kadar nakit geri kazanabilirsiniz. Kulağa hoş geliyor, ha?

Trim otomatik olarak size tasarruf edelim.
Trim, harcamalarınızı takip eden ve sizin için para tasarrufu yapma sürecini otomatikleştirerek, artık ihtiyaç duymadığınız hizmetlerin yinelenen ücretlerini azaltmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Trim, kendisini paradan tasarruf eden, borçla başa çıkmanıza ve harcamalarınızı stratejik olarak azaltmanıza yardımcı olan bir asistan olarak pazarlar. Uygulama, kullandığınız hizmetler için en iyi fiyatları aldığınızdan emin olmak için rakiplerinizin otomobil sigortanız gibi ürünlerdeki fiyatlarını da kontrol eder.

Paribus ile para iadesi alın.
Hiç birkaç gün sonra fiyatın düştüğünü öğrenmek için bir şey aldınız mı? Paribus ile bu parayı sıfır çabayla geri alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken her zamanki gibi çevrimiçi alışveriş yapmak ve Paribus'un perakendecilerin onay e-postalarını izlemesine izin vermektir. Ne satın aldığınıza bağlı olarak fiyat düştüğünde, Paribus geri ödeme almanıza yardımcı olur.

Hedef, Amazon, Walmart, Nordstrom ve daha fazlası gibi popüler perakendecilerle tasarruf etmek için Paribus'u kullanabilirsiniz. Paribus, hizmetlerini Expedia, Priceline, Booking.com, Marriott ve Hilton üzerinden otel rezervasyonlarına da uygulamaktadır.

Mikro Yatırım Uygulamalarından Nakit Toplayın
Yatırım yaparak para kazanmanın tek yolunun…. Yatırımlar, değil mi?

Hayır! Bu yatırım platformları ve mikro yatırım uygulamaları sadece kaydolmak için size nakit ödeyecek!
Bir banka bonusu kazanın.
Her türlü banka, depozitoya belirli bir miktar nakit yatırmak veya doğrudan para yatırmak için kaydolmak istiyorsanız bonus sunar. Chase'den Huntington Bank'a ve diğerlerine kadar, bu bonuslar gereksinimlerini karşılayabilirseniz ciddi paralar kazanabilir!

En iyi çevrimiçi çek hesaplarındaki yazım, bu alandaki en iyi fırsatlardan bazılarını vurgular, ancak sundukları şeyi görmek için yerel bankalarla da kontrol edebilirsiniz. Sadece küçük yazıları okuduğunuzdan ve anlamadığınız "yakaladıkları" veya gereksinimlere dikkat edin.

Stockpile ile para yatırın.
Stockpile size binlerce hisse senedi ve ETF seçeneği sunarak yatırım yapmayı kolay ve ekonomik hale getirir. Apple ve Netflix gibi şirketlerin kesirli paylarını satın alabilirsiniz. Hepsinden iyisi, kaydolduğunuzda yatırım yapmak için 5 $ alırsınız.

Bir yatırım uygulamasına katılmayı düşünüyorsanız, 5 $ kazanabilirsiniz, değil mi? Ücretsiz bir bonus, 0,99 $ işlem ücretleri, sıfır yönetim ücreti ve hesap minimumları için bugün katılın. Yaptığın için mutlu olacaksın.

Bütçeye Ödenin
Para yönetiminde ve tasarrufunda ne kadar başarılısınız? Çoğu insan gibiyseniz, cevap o kadar da iyi değildir.

Ancak “nihayet hayattaki mali düzeninizi alma” ertelemesi arkadaşım! Aşağıdaki şirketler size yardım etmelerine izin verirseniz size gerçekten ödeme yaparlar. : Cleo & Digit

Selfie'ler İçin Ücret Alın
Bu çok komik. Temel olarak, Selfie'nizi Öde adlı bir şirket size çeşitli konumlarda kendinizin fotoğrafını çekmenizi öder.

Bilgileri demografik verilere (yaş, cinsiyet, ırk vb.) Dayalı olarak ülkenin farklı bölgelerinde pazarlama yapmalarına yardımcı olmak için kullanırlar.

Resimlerin hepsi çok kolay ve ilk 1 $ 'ınız sadece hızlı bir fotoğraf çekmek için. Her zaman çok sayıda selfie görevi var ve insanlar sadece birkaç fotoğraf çekmek için biraz yan para kazanıyorlar.

Ödül kredi kartı için kaydolun.
Küçük bir minimum harcama gereksinimini karşılayabiliyorsanız, ödül kredi kartları hiçbir şey için bir şey sunmaz. Bu ücretsiz nakit genellikle bir kayıt bonusu şeklinde gelir ve kolayca yüzlerce değerinde olabilir.

Pek çok ödül kredi kartı yıllık bir ücret bile almadığı için, satın alma işlemlerinizle hiç ilgilenmediğiniz sürece bu parayı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Süper havalı, ha?

Lyft ile Garantili 1.000 $ kazanın
Sanırım Uber'e binen yarışmacı Lyft'ı tanıyorsunuz. Aslında Lyft'i daha ucuz ve sürücülerle daha iyi deneyimler buluyorum.

Bir Lyft sürücüsü olmak için nasıl 1.000 $ garantili kazanmak istersiniz? Evet! Şirketin şu an sunduğu şey bu.

Bu, Kazanç Garantisi adlı bir programın parçasıdır. Lyft web sitesine göre, promosyon, sürücülerin belirli bir zaman dilimi içinde garantili bir miktar kazanacağını söylüyor. Sürücü garanti süresi içinde garanti edilen miktarı yapmazsa, Lyft farkı karşılayacaktır!

Ve şu anda garantili miktar 1.000 $! Kolay para.

Seated ile rezervasyon yaptırın
Seated, yemeklerinizde% 30'a kadar geri kazanabileceğiniz bir uygulamadır ve pratik olarak zahmetsizdir. Oturmuş kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Sadece uygulamayı indirin ve Seated’in ortak restoranlarından biriyle akşam yemeği rezervasyonlarınızı yaptırın.

Her rezervasyon yaptığınızda, Amazon ve Starbucks gibi şirketler için hediye kartları şeklinde% 30'a kadar geri döneceksiniz. Seated söz konusu olduğunda tek dezavantajı konumdur. Seated şu anda yalnızca büyük şehirlerde, şu anda Atlanta, Boston, Chicago, NYC, Philadelphia ve San Francisco'da mevcuttur.

Bu şehirlerden birinde yaşıyorsanız, uygulamayı indirip en sevdiğiniz restorana ulaşabileceğiniz kadar hızlı para kazanabilirsiniz.

İnternet bir tutam ücretsiz para almak için yollar hazine hazinesi sunuyor. Bu seçeneklerin birçoğu sizi zengin yapmasa da, umarım kısa vadeli ihtiyaçlarınızı karşılayacaklardır. Ve çoğu zaman, başlamak için yapmanız gereken tek şey kaydolmak ve video izlemek veya anket sorularını yanıtlamak gibi akılsız görevleri tamamlamaktır.

Ücretsiz para almak için orada; oraya çıkıp ele geçirmek size kalmış!


0 comments:

Post a Comment