Pages

Subscribe:

Labels

Search This Blog

Hey!

check out high quality Google Play Store Apps!
Click here!

Tuesday, May 12, 2020

İnternetten günde 1000 TL para kazanma yöntemi!Herkese merhaba, bu yazımızda sizlere denenmiş ve hızlı bir şekilde para kazandıran, sermaye gerektirmeyen yöntemlerden bahsedeceğiz. Öncelikle yaşadığınız ülkenin ve internetin kurallarına aykırı olmayan yöntemler bulmak çok önemlidir. Biz de bu yazımızda sizlere nasıl en kolay şekilde para kazanacağınızı anlatacağız. Bu yöntemlerin hiçbiri için bir sermayeye ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan şey bir bilgisayar ve internet bağlantısı.

  1. Web Sitesi Açın        Laptop, Wordpress, Wordpress Design, SmartphoneBu yöntem en sağlamlarından biridir. Wordpress, Blogger, Joomla gibi altyapıları kullanarak kendinize çok kısa sürede bir web sitesi açın. Bu sitenin içeriğini insanların ilgisini çekecek içeriklerle doldurun. Bu sayede insanlar sitenizi ziyaret etmeye başlayacaktır. Yapmanız gereken şey kaliteli içerik üretmektir. İlgi alanlarınızla veya günlük yaşantınız, düşüncelerinizle ilgili bir site açın ve düzenli olarak yazılar yazın. İnsanlar sitenize girmeye başladığında sitenize kolayca reklam ekleyebileceğiniz bir çok site mevcuttur. Bunlardan bazıları Google Adsense, Yllix, Link.tl ve diğer bir çok sitedir. Bunlara başvuru yapın ve para kazanmaya başlayın. Bir süre sabretmeniz gerekecektir. Ümitsizliğe kapılmayın. İçeriğinizin kaliteli ve Özgün olduğundan emin olun. Yazılarınıza görsel eklemeyi sakın unutmayın.  1. Amazon Affiliate

Kindle, Amazon, E-Reader, Ereader, Eink, E-InkBu yöntem (Amazon Affiliate) de çok garantili ve sağlam bir yöntemdir. Yapmanız gereken belli bir sosyal media ağında başarılı ve tanınan bir hesaba sahip olmak. İlk önce bunu yapmalısınız. Veya yukarıdaki yöntemde başarılı olursanız bu ikinci yöntemi de birleştirerek paranıza para katabilirsiniz. Amazon’da satılan ürünlerin reklamını yapmalısınız ve her
satıştan komisyonunuzu alırsınız. Bu affiliate linklerini
sosyal media hesabınızda ya da
sitenize paylaşabilir veya reklam “banner”’I olarak da sitenize koyabilirsiniz.
  1. CLICKBANK


ClickBankBu yöntem bir çok insanı milyoner yapmış bir yöntemdir. Yüksek çaba gerektirir ancak çok kolay bir temele sahiptir. Zor yanı müşteri bulmaktır. CLICKBANK da amazon ortaklığı ile benzerdir. Size URL’ler verir, bu URL’lerle pazarlamanız gereken ürünü insanlara tanıtırsınız. Tıklandıkça veya satin alındıkça paralar cebinize dolmaya başlar. GÜNDE 1000 TL BİLE KAZANMANIZ FAZLASIYLA MÜMKÜNDÜR!


  1. YouTube

YouTube-Yeni-Logo - egirişimHepimiz ünlü Youtuber’ları biliriz. Peki YouTube'un bu krallarının kazandığı bu milyon dolarlar nereden geliyor? Çok basit! Yapmanız gereken birk anal açmak. Bu kanalda insanların ilgisini çekecek içerikler üretin. Clickbait denilen sinir bozucu bir Teknik vardır. Bunu ARADA SIRADA uygulayabilirsiniz. Clickbait darken kastımız kesinlikle insanları kandırmanız değildir. Kastımız şudur: Elmalar hakkında bir video yüklediniz ve videonun ortasında dünyanın en büyük elmasının resmini koydunuz fakat başlığa da “DÜNYANIN EN BÜYÜK ELMASINI GÖRDÜM” yazdınız. Bu bir tuzak gibidir fakat aynı zamanda doğrudur da. Çünkü elmanın resmini gördünüz mü? Gördünüz. İyi bir video kapak resmi koymak önemlidir. Ayrıca dediğimiz gibi clickbait’in dozunu düşük tutun yoksa insanlar sizden sıkılacaktır. İçeriğiniz kaliteli olursa, clickbait başlıklarınız kimseyi gücendirmez. Bunu sakın ama sakın unutmayın.

0 comments:

Post a Comment